Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud máte krátké dotazy či připomínky, využijtě tuto alternativu návštěvní knihy a sdělte nám svůj názor či postřehy případně se ptejte na to, co vás zajímá v souvislosti s obsahem těchto stránek :o))

Pro obsáhlejší dotazy, prosím, využívejte email uvedený v kontaktech.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdravíme z Prahy

(Ančí, Žufrik a Busty/www.zufrikteam.cz, 25. 1. 2009 19:44)

Ahojda!
Jak čtu, zimy si skvěle užíváte :) To v Praze už není po sněhu ani památky, ale letos tu zůstal relativně dlouho :):):)

RE: Pozdrav z Plas

(Radek Kotesovec, 20. 1. 2009 13:00)

zanedlouho (par mesicu) se pokusim vasi farmu napodobit, domecek a pozemecek uz je... ted jen zabydlet, nastehovat nasich 8 psu (v dobe stehovani uz 9), konika... a nakoupit ovecky na spasani :) - a pak si vas nekde odchytnu a budu zoufale volat o pomoc s tema chlupatejma ekologickejma sekackama :D

RE: Ono nám to jede....

(Mirka, 14. 1. 2009 19:53)

Díky za zprávičky...v návštěvní knize máte vzkázík :o) M.

Ono nám to jede II.

(Zdeněk a Eva, 14. 1. 2009 15:29)

Tak jsem se vrátil po zápřahů obou čmuchalů do běžek živ a zdráv. Na druhý den si to musela zkusit i Eva. Viz foto na našich stránkách - fotoalbum Zima 09. Je to moc prima. Jen sněhu by mohlo připadnou. Venku cosi sype, tak uvidíme, zda se to zlepší. Ať se daří.

Ono nám to jede

(Zdeněk a Eva, 12. 1. 2009 10:20)

Ahoj Mirko, protože se zatím zima drží a změna našim čmuchalům prospívá, vyjeli jsme v sobotu na běžky. To nám jede o kapánek líp než sáně, tak jsme si to pěkně užili. Dnes je Eva v práci, takže jak dopíšu tento vzkaz, jdu si zapřáhnout do běžek oba mazlíky. Snad se vrátím vcelku. Nejhorší je jízda z kopce. Pár fotek z běžek je doplněno na našem webu ve fotoalbu Zima 09. Tak ať vám to taky jede.:):)

Re: Zdraví zmrzlá Haná

(Mirka, 9. 1. 2009 9:40)

Ahojky...držíme se dobře, v chaloupce teploučke a venku ?...když se řádně zababuším do vrstev oblečení, tak je mi fajně. Koníc zcela v poho....i při těch - 18. Přidali jsme ovsík a seno a nevypadali na to, že by jim něco chybělo. Andulka je nadšená ze sněhu, já sbírám odvahu postavit se na běžky :D-

Zdraví zmrzlá Haná

(Katka, 8. 1. 2009 21:49)

Ahojte všickni,už teď máme -10 a jasno,pěkně tuho.Jak jste na tom vy?Báží ok,Rex-senior už méně ale snaží se.To jen my lidé sledujem stav plynu..hihhi.zdravíme do hor....držte se.

První pokus

(Zdeněk a Eva, 7. 1. 2009 15:34)

Ahoj Mirko, zdravíme v novém roce z Hostýnského trailu. Tak nám taky nasněžilo. Včera jsme naše čmuchaly poprvé zapřáhly do saní. Foto posílám emailem. Hafani se snažili a my učili. Zatáčení saní je největší problém, ale snad to časem půjde. Čauki MY.

RE: Pozdrav z Plas

(Mirka, 28. 12. 2008 17:37)

Ahojky, taky zdravíme :o) No naše stránky jsou trochu maskované, jelikož se Andulka musí dělit o místo s koníky a jinou havětí :D Navíc mám nejvyšší čas na nějaké aktualizace v Andulčině albu, bo už má 19 měsíců a poslední foto je devítiměsíční, jsem ostuda ;-) Na Křivoklátě se nám líbilo...byly to naše první závody. Nemohly jsme se bohužel účastnit druhého dne, ale vzhledem k tomu, že náš výkon byl více než rozkoukávací, tak je to jedno. Zablbly jsme si, trochu vyšťavily plíce, ale hlavně nás to nakoplo k dalšímu tréninku. No a viděli jsme s jinými ČHP propadlíky, což bylo super.Vandino osmispřeží byl můj nejlepší zážitek :o)
Krásný konec roku přejí všichni z Farmy

Pozdrav z Plas

(Radek Kotesovec, 28. 12. 2008 17:21)

Ahojte, koukam jak puk ze jsou dalsi stranky o CHP... a navic mate v linkach moje stranky :))) Dekuji, pridavam vas link na svoje taky :))
Safra... vedet, ze jste na krivoklate, tak se hlasim :), skoda, ze jsem tam nemel tolik casu na obihani a seznamovani se vsema cechohorakama... :(

Re: Pozdrav od Františka Burdy

(Mirka, 24. 12. 2008 0:44)

Ahoj,děkujeme za přání, byly jsme mile překvapeny.Anawi jsem pozdravení přetlumočila,a že děkuje. Je to suprová holka a doufám, že přaděda Bering je na ni hrdý,....myslím, že mu ostudu nedělá. Narostla pěkně,povaha super a vlohy pro tah....má, nezapře se :o) jen já jí to kazím, bo se učíme úplně od začátku, a já ty vlohy nemám :D, naštěstí se vždy najde někdo, kdo radou přispěje a kupu info mám i z tvých stránek...suprové.Díky za ně.Chtěla jsem napsat mailíka a poslat PFko, ale neobjevila jsem kontaktní adresu..buď jsem ji na strákách přehlídla,nebo tam není...pokud to není tajné, tak nám ji písni na naši adresu,která je na těchto stránkách v kontaktech :o)Jo a dovolila jsem si hned tykat, bo jsem byla poučena, že to tak mezi chovately ČHP je běžné...takže tak :o) Hezké Vánoce a krásný nový rok.

Ahóóój

(Zdeněk J., 15. 12. 2008 8:39)

Ahoj Suťova farmo. Po delší odmlce zdravím z Hostýnského trailu, přičina byla v téměř neustálém obsazením PC našimi "Krakeny" a taky pracovní vytížeností(jako výmluva dobrý NE?). My tady taky nesněžíme. Cosi sice napadlo v listopadu, ale od té doby je to pryč. Zahrada vypadá asi jako jízdárna na Vaší farmě (moje představa). Už aby alespoň trošku přimrzlo, když se nechce sněžit. Stačilo by tak do -5, ale setrvalý stav.

Pozdrav

(František Burda, 12. 12. 2008 13:50)

Posíláme Anawi (a taky vám všem na farmě) mnoho pozdravů z Prahy s přáním příjemného prožití vánočních svátků.
páníček pradědy Beringa … a teta Jara (sestra Jasana)

Zdravíme majiteku Šerákova bratra :o)

(Mirka, 16. 11. 2008 19:37)

Děkujeme za pochvalu, moc potěší.Rádi poznáváme mejitlku Šerinčina bratra. Doufáme, že s ním užijete taky tolik radosti, co my se Šerákem.Na vaše stránky taky zavíteme a zkouknem bráchu :o)

Brácha

(Sherry, 16. 11. 2008 9:45)

Dobrý den máte moc pěkné stránky:-) jsem majitelkou brachy vaší klisny Pretoria Cherry www.charlie.wbs.cz :-D

RE: Závody

(Zdeněk a Eva, 13. 10. 2008 18:57)

Ahoj Mirko, jsme rádi, že to chceš taky zkusit jako MY. S tím zatáčením to přišlo tak nějak samo, ale pořád musíš čmuchalovi říkat HO neboli vlevo a DŽI neboli vpravo, STUJ, POMALU, VPŘED. My jsme to říkali našim čmuchalům pořád dokola i na vycházkách, kdy jsme chodili třeba po lese mezi stromy stále doleva a na druhý den zase doprava. Používali jsme to i na cvičáku, kde jsme tím dokonce zblbli část psovodů. Dobré taky je, když jedeš s Andulkou na kole, jezdit pořád stejnou trasu a stále jí v zatáčkách říkat tyto povely, i když trasu zná nazpaměť. Jednoho dne to najednou pochopí a zatáčí na povel i v neznámém terénu. Chce to trpělivost jako při práci s každým zvířetem. Takže držíme palce a těšíme se na Křivoklátě. Z+E+C+S

Čůůůůůůsec

(Ančí, Žufrik a Busty, 13. 10. 2008 15:44)

téééda, takovejch zvířátek! Děkujem za vzkazík, dáme si vás taky do blíbených čechohoráků není nikdy dost :):)

www.zufrikteam.cz

Přihláška na závody

(Zdeněk J., 13. 10. 2008 12:39)

Ahoj Mirko, tak jak jsi se rozhodla ohledně závodů na Křivoklátě? My jsme se už přihlásili na sprint BKJM a BKJW. Pokud se budeš přihlašovat na závod s Anawi na kole, tak dej BKJW. Blíže viz propozice na startkřivoklát. Zdravím Z.J.

Modelka

(Katka, 9. 10. 2008 19:36)

Moooc krásná-hotová modelka...gratuluji.

Mirka

(Re: téééda, 7. 10. 2008 21:11)

Vždyť sem chodíš hlavně ty, ne :o)