Jdi na obsah Jdi na menu
 


VRH "A" DOBRÁ CESTA

13. 5. 2011

VRH "A" chovatelské stanice DOBRÁ CESTA

Anawi z Českých Zlatníků x Hugo od Vandy z Hájů

 

termín krytí: 12.3.2011

předpokládaný termín porodu: 14.5.2011

skutečný termín porodu: 13.5.2011

 

14.5.

Anawi se stará o šest čiperných štěňátek. Všechna jsou aktivní a sající. Doufám, že žádné změny v počtech už nenastanou. Tři kluci a tři holky teď rozveselují naší domácnost a není nad lepší televizní program než sledování těch drobečků.

15.5.

Vyfotili jsme pejsky i fenky. Každé štěňátko má své malé fotoalbum v sekci Český horský pes v oddělení Fotoalba. Další fotky budou postupně přidávány, jak štěňátka porostu.

Info pro zájemce oslovované dle pořadníku - pokud je u názvu fotoalba jednotlivého štěňátka uvedeno REZERVACE, pak je štěně již zadáno :-)

19.5. všechna štěňátka jsou zadána , REZERVOVANÁ. Je nám líto, že se nedostalo na všechny zájemce. Ale tolik štěńátek opravdu na jeden vrh není v silách jedné feny porodit. Zároveň jim přejeme, aby brzo našli svého pejska či fenku v jiné z chovatelských stanic. Určitě letos ještě nějaké vrhy jsou plánované, zamlouvejte tedy štěňátka, co nejdříve.

23.5. všechna štěňátka mají svá jména, která jim vybrali budoucí majitelé a parťáci. V úvodním fotomedailonku najdete i aktuální jména  holek - Amálka, Anička, Angie, a kluků - Artuš, Adis, Akim - k příslušným fotkám.

Dále jsem doplnila jména k fotkám z 19.5. - tak uvidíte zda jste se trefili a už toho svého štěníka poznáte.

 


 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Vrh A - štěňata 14.5. - společná